Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Jaworzanie będą mogli zatroszczyć się o zdrowie.

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia spotkaniem pt. Jak pokonać bóle kręgosłupa swoje zajęcia zainauguruje Klub Zdrowia w Jaworznie. Prowadzić go będzie lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Kluby zdrowia działają przy filiach ChSCh w całej Polsce, m.in. w Cieszynie, Chrzanowie, Myszkowie, Skoczowie, Mielcu, Rabce-Zdroju. Od grudnia z podobnego klubu będą mogli uczęszczać Jaworzanie. Tematy poruszane na zajęciach dotyczą szeroko rozumianej edukacji zdrowotnej. Obejmują szkoły zdrowego gotowania, wykłady, a nawet zajęcia na świeżym powietrzu, np. zdobywające coraz szersze grono miłośników marsze nordic walking.

Polacy najczęściej umierają na nowotwory i choroby układu krążenia. Tych chorób i powikłań można uniknąć, stosując profilaktykę opartą na kilku prostych zasadach. Właśnie o tych zasadach będzie mowa na spotkaniach Klubu Zdrowia w Jaworznie

– Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło bólów kręgosłupa – mówi Andrzej Zastawnik, kierownik filii ChSCh w Jaworznie. – Jest to temat bardzo „na czasie”, bowiem statystki mówią, że na bóle pleców cierpi nawet 60% społeczeństwa.. Prelegentem będzie chiropraktyk i masażysta, Stanisław Kubica. Wygłosi on odczyt pt: Jak pokonać bóle kręgosłupa. Jest on znanym specjalistą w swojej dziedzinie, a jego wykłady cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Początek spotkania w sobotę, 1 grudnia, o godz. 16, w siedzibie filii ChSCh w Jaworznie, przy ul. Elektryków 6a. Organizatorzy serdecznie zapraszają, wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Tekst: Justyna Libera, red. aw

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij