Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Jaworzno: smacznie, zdrowo z umiarem!

Grudzień to czas wielu spotkań przy rodzinnym stole i niestety niejednokrotnie okazja do tego, by… zjeść za dużo. O tym, jak zapobiec przykrym skutkom przejadania się, dowiemy się na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Jaworznie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Klub zdrowia to cykliczne spotkania ze specjalistami bądź pasjonatami zdrowego stylu życia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Te najbliższe poprowadzi Iwona Deperas, promotor zdrowia i członkini Polskiego Komitetu Zwalczania Raka.

– Będzie mowa o konsekwencjach przejadania się, o tym, jak kontrolować apetyt, jak zastąpić tłuste i kaloryczne potrawy zdrowymi – zapowiada prelegentka.

W programie oprócz ciekawego wykładu także degustacja zdrowych potraw. Podczas zajęć będzie również możliwość zmierzenia ciśnienia krwi oraz sprawdzenia zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Jaworznie na temat przejadania się odbędzie się w sobotę, 7 grudnia przy ul. Elektryków 6a, o godzinie 17.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij