Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Jaworzno

Jaworzno: smacznie, zdrowo z umiarem!

5.12.2013, Kluby zdrowia

Grudzień to czas wielu spotkań przy rodzinnym stole i niestety niejednokrotnie okazja do tego, by… zjeść za dużo. O tym, jak zapobiec przykrym skutkom przejadania się, dowiemy się na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Jaworznie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Klub zdrowia to cykliczne spotkania ze specjalistami bądź pasjonatami zdrowego stylu życia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Te najbliższe poprowadzi Iwona Deperas, promotor zdrowia i członkini Polskiego Komitetu Zwalczania Raka.

– Będzie mowa o konsekwencjach przejadania się, o tym, jak kontrolować apetyt, jak zastąpić tłuste i kaloryczne potrawy zdrowymi – zapowiada prelegentka.

W programie oprócz ciekawego wykładu także degustacja zdrowych potraw. Podczas zajęć będzie również możliwość zmierzenia ciśnienia krwi oraz sprawdzenia zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Jaworznie na temat przejadania się odbędzie się w sobotę, 7 grudnia przy ul. Elektryków 6a, o godzinie 17.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

9 022 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Jaworzno
ul. Elektryków 6a
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
47 2030 0045 1110 0000 0278 5390

Kierownik: Andrzej Zastawnik
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 722 222 372

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij