Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Jaworzno

Jaworzno: Świąteczna Zbiórka Żywności

9.12.2011, Pomoc żywnościowa

W niedzielę zakończyła się ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności zorganizowana 2-4 grudnia przez Federację Polskich Banków Żywności. W blisko 3 tysiącach sklepów na terenie całego kraju 42 tysiące wolontariuszy zachęcało klientów do przekazywania artykułów spożywczych, które już niebawem trafią do potrzebujących rodzin.

Wśród organizacji współpracujących z bankami żywności przy zbieraniu i przekazywaniu potrzebującym darów żywnościowych była filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Jaworznie.

 – Zebraliśmy około 2 tony artykułów spożywczych. 20 wolontariuszy pracowało w ośmiu sklepach – mówi Andrzej Zastawnik, kierownik filii. – Obecnie rozpoczynamy akcje wydawania paczek żywnościowych – najbliższa już w tę sobotę. Podczas niej chcemy obdarować 70 osób.

Dla wolontariuszy z Jaworzna udział w zbiórkach żywności to już tradycja. Jednak ciągle wrażenie wywierają na nich hojne gesty wsparcia, z jakimi się stykają

– Niektórzy przekazywali dla potrzebujących całe kosze żywności – opowiada Andrzej Zastawnik.

A w najbliższych tygodniach oprócz wydawania artykułów spożywczych filia w Jaworznie planuje także spotkanie dla dzieci w ramach projektu Noworoczny Upominek.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% dla ChSCh (KRS 0000 220 518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

9 022 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Jaworzno
ul. Elektryków 6a
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
47 2030 0045 1110 0000 0278 5390

Kierownik: Andrzej Zastawnik
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 722 222 372

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij