Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Jaworzno: wydają odzież z „Kurtki dla malucha”

„Gdy puka zima, otwórzmy serca!” – pod takim hasłem od listopada filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Jaworznie zbierała ciepłą odzież dziecięcą. Choć akcja oficjalnie się zakończyła, wciąż można przynosić ubrania. Odzież trafi do potrzebujących dzieci.

Wolontariusze ChSCh w różnych miastach Polski po raz czwarty zbierali ubrania dla dzieci. Po raz kolejny do akcji przyłączyła się także filia ChSCh w Jaworznie. W najbliższą sobotę, 21 grudnia odbędzie się wydawanie darów.

– W sobotę, o godzinie 17 organizujemy „kiermasz” rzeczy używanych, na którym będzie można za darmo otrzymać odzież – mówi Andrzej Zastawnik, kierownik filii ChSCh w Jaworznie. – Zaprosiliśmy m.in. osoby potrzebujące z domu samotnych matek. Zapraszamy też inne potrzebujące rodziny, zwłaszcza wielodzietne. Mogą przyjść i wybrać ubrania dla siebie i dzieci.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie filii, przy ul. Elektryków 6a.

Ideą „Kurtki dla malucha” jest pomoc potrzebującym rodzinom z dziećmi w okresie zimowym. WJaworznie dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz ofiarności ludzi dobrego serca udało się im pomóc.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej.

Znajdź nas na facebooku.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij