Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Jaworzno

Jaworzno: wydają odzież z „Kurtki dla malucha”

20.12.2013, Pomoc odzieżowa

„Gdy puka zima, otwórzmy serca!” – pod takim hasłem od listopada filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Jaworznie zbierała ciepłą odzież dziecięcą. Choć akcja oficjalnie się zakończyła, wciąż można przynosić ubrania. Odzież trafi do potrzebujących dzieci.

Wolontariusze ChSCh w różnych miastach Polski po raz czwarty zbierali ubrania dla dzieci. Po raz kolejny do akcji przyłączyła się także filia ChSCh w Jaworznie. W najbliższą sobotę, 21 grudnia odbędzie się wydawanie darów.

– W sobotę, o godzinie 17 organizujemy „kiermasz” rzeczy używanych, na którym będzie można za darmo otrzymać odzież – mówi Andrzej Zastawnik, kierownik filii ChSCh w Jaworznie. – Zaprosiliśmy m.in. osoby potrzebujące z domu samotnych matek. Zapraszamy też inne potrzebujące rodziny, zwłaszcza wielodzietne. Mogą przyjść i wybrać ubrania dla siebie i dzieci.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie filii, przy ul. Elektryków 6a.

Ideą „Kurtki dla malucha” jest pomoc potrzebującym rodzinom z dziećmi w okresie zimowym. WJaworznie dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz ofiarności ludzi dobrego serca udało się im pomóc.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej.

Znajdź nas na facebooku.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

9 022 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Jaworzno
ul. Elektryków 6a
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
47 2030 0045 1110 0000 0278 5390

Kierownik: Andrzej Zastawnik
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 722 222 372

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij