Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

W domu samotnej matki

Mieszkańcy domu samotnej matki przy ul. Szklarskiej w Jaworznie nie mają na co dzień zbyt wielu powodów do radości. Tym bardziej więc ucieszyła ich wizyta jaworzańskich wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), którzy 17 grudnia odwiedzili placówkę i rozdali dzieciom prezenty.

W spotkaniu uczestniczyły cztery matki, mieszkanki ośrodka, i 10 dzieci. Wolontariusze obdarowali najmłodszych upominkami pochodzącymi od organizacji Samaritan\'s Purse.

– Były to paczki z żywnością. Ale znajdowały się w nich również drobne zabawki – opowiada obecny na spotkaniu Andrzej Zastawnik, kierownik filii ChSCh w Jaworznie. – Poznaliśmy historie mieszkanek domu. Pomogliśmy również jednej z matek, przekazując odzież dla dziecka.

Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się do świetlicy, by uczestniczyć w programie przygotowanym dla dzieci – były opowiadania i zabawy. Wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze. A następnego dnia mieszkańcy ośrodka wzięli również udział w spotkaniu, które odbyło się w siedzibie filii.
   
Czytaj więcej o pomocy żywnościowej ChSCh.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

 

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij